NSS1C301ET4G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NSS1C301ET4G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NSS1C301ET4G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka TRANS NPN 100V 3A 3DPAK
Podatkovni listi: NSS1C301ET4G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NSS1C301ET4G
Številka dela NSS1C301ET4G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis TRANS NPN 100V 3A 3DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 281982 pcs Podatkovni list NSS1C301ET4G.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 100V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300mA, 3A
Vrsta tranzistorja NPN Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Moč - maks 2.1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Druga imena NSS1C301ET4G-ND
NSS1C301ET4GOSTR
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca - prehod 120MHz natančen opis Bipolar (BJT) Transistor NPN 100V 3A 120MHz 2.1W Surface Mount DPAK
DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 120 @ 1A, 2V Tok - odklop zbiralnika (maks.) 100nA (ICBO)
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 3A