NSVMUN2237T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NSVMUN2237T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NSVMUN2237T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka TRANS PREBIAS NPN 0.23W SC59
Podatkovni listi: NSVMUN2237T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NSVMUN2237T1G
Številka dela NSVMUN2237T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis TRANS PREBIAS NPN 0.23W SC59 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1139712 pcs Podatkovni list NSVMUN2237T1G.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 50V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 5mA, 10mA
Vrsta tranzistorja NPN - Pre-Biased Paket naprave za dobavitelja SC-59-3
Serija - Resistor-Emitter Base (R2) 22 kOhms
Rezistor - osnova (R1) 47 kOhms Moč - maks 230mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) NPN - Pre-Biased 50V 100mA 230mW Surface Mount SC-59-3 DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 80 @ 5mA, 10V
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 500nA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 100mA