NSVRB751V40T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NSVRB751V40T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NSVRB751V40T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD323
Podatkovni listi: NSVRB751V40T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NSVRB751V40T1G
Številka dela NSVRB751V40T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD323 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 494199 pcs Podatkovni list NSVRB751V40T1G.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 370mV @ 1mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja SOD-323 Hitrost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-76, SOD-323 Druga imena NSVRB751V40T1G-ND
NSVRB751V40T1GOSTR
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 40V 30mA (DC) Surface Mount SOD-323 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 30V
Tok - Povprečni popravek (Io) 30mA (DC) Capacitance @ Vr, F 2.5pF @ 1V, 1MHz