NTB25P06T4G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTB25P06T4G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTB25P06T4G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET P-CH 60V 27.5A D2PAK
Podatkovni listi: NTB25P06T4G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NTB25P06T4G
Številka dela NTB25P06T4G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET P-CH 60V 27.5A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69188 pcs Podatkovni list NTB25P06T4G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 82 mOhm @ 25A, 10V
Odmik moči (maks.) 120W (Tj) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena NTB25P06T4GOSCT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1680pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V Vrsta FET P-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis P-Channel 60V 27.5A (Ta) 120W (Tj) Surface Mount D2PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 27.5A (Ta)