NTB30N20G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTB30N20G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTB30N20G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 200V 30A D2PAK
Podatkovni listi: NTB30N20G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NTB30N20G
Številka dela NTB30N20G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 200V 30A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4327 pcs Podatkovni list NTB30N20G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 81 mOhm @ 15A, 10V
Odmik moči (maks.) 2W (Ta), 214W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2335pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 100nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V natančen opis N-Channel 200V 30A (Ta) 2W (Ta), 214W (Tc) Surface Mount D2PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 30A (Ta)