NTB52N10G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTB52N10G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTB52N10G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 52A D2PAK
Podatkovni listi: NTB52N10G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NTB52N10G
Številka dela NTB52N10G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 100V 52A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4840 pcs Podatkovni list NTB52N10G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 30 mOhm @ 26A, 10V
Odmik moči (maks.) 2W (Ta), 178W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena NTB52N10G-ND
NTB52N10GOS
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3150pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 135nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 52A (Tc) 2W (Ta), 178W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 52A (Tc)