NTD25P03LT4G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD25P03LT4G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTD25P03LT4G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET P-CH 30V 25A DPAK
Podatkovni listi: NTD25P03LT4G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NTD25P03LT4G
Številka dela NTD25P03LT4G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET P-CH 30V 25A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 123954 pcs Podatkovni list NTD25P03LT4G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 25A, 5V
Odmik moči (maks.) 75W (Tj) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena NTD25P03LT4GOS
NTD25P03LT4GOS-ND
NTD25P03LT4GOSTR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1260pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 20nC @ 5V Vrsta FET P-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4V, 5V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V natančen opis P-Channel 30V 25A (Ta) 75W (Tj) Surface Mount DPAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 25A (Ta)