NTD3055L104
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD3055L104 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTD3055L104
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 12A DPAK
Podatkovni listi: NTD3055L104.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NTD3055L104
Številka dela NTD3055L104 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 60V 12A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5060 pcs Podatkovni list NTD3055L104.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 104 mOhm @ 6A, 5V
Odmik moči (maks.) 1.5W (Ta), 48W (Tj) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 440pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 20nC @ 5V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis N-Channel 60V 12A (Ta) 1.5W (Ta), 48W (Tj) Surface Mount DPAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 12A (Ta)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NTD3055-150G
NTD3055-150G
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: MOSFET N-CH 60V 9A DPAK
Na zalogi: 4374 pcs
Prenesi: NTD3055-150G.pdf
RFQ
NTD3055-150T4G
NTD3055-150T4G
Opis: MOSFET N-CH 60V 9A DPAK
Na zalogi: 205748 pcs
Prenesi: NTD3055-150T4G.pdf
RFQ
NTD3055L104G
NTD3055L104G
Opis: MOSFET N-CH 60V 12A DPAK