NTD50N03R
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD50N03R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTD50N03R
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 25V 7.8A DPAK
Podatkovni listi: NTD50N03R.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NTD50N03R
Številka dela NTD50N03R Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 25V 7.8A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3978 pcs Podatkovni list NTD50N03R.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 30A, 11.5V
Odmik moči (maks.) 1.5W (Ta), 50W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 750pF @ 12V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 11.5V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 11.5V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 25V natančen opis N-Channel 25V 7.8A (Ta), 45A (Tc) 1.5W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount DPAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 7.8A (Ta), 45A (Tc)