NTD60N03T4
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD60N03T4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTD60N03T4
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 28V 60A DPAK
Podatkovni listi: NTD60N03T4.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NTD60N03T4
Številka dela NTD60N03T4 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 28V 60A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4569 pcs Podatkovni list NTD60N03T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.5 mOhm @ 30A, 10V
Odmik moči (maks.) 75W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena NTD60N03T4OS
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2150pF @ 24V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 28V
natančen opis N-Channel 28V 60A (Tc) 75W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)