NTLUS3C18PZTAG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTLUS3C18PZTAG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTLUS3C18PZTAG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET P-CH 12V 4.4A 6UDFN
Podatkovni listi: NTLUS3C18PZTAG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NTLUS3C18PZTAG
Številka dela NTLUS3C18PZTAG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET P-CH 12V 4.4A 6UDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109006 pcs Podatkovni list NTLUS3C18PZTAG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±8V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 6-UDFN (1.6x1.6)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 7A, 4.5V
Odmik moči (maks.) 660mW (Ta) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-PowerUFDFN delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1570pF @ 6V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15.8nC @ 4.5V Vrsta FET P-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 1.8V, 4.5V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 12V natančen opis P-Channel 12V 4.4A (Ta) 660mW (Ta) Surface Mount 6-UDFN (1.6x1.6)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 4.4A (Ta)