NTMFS4C022NT3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTMFS4C022NT3G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 30A 136A 5DFN
Podatkovni listi: NTMFS4C022NT3G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NTMFS4C022NT3G
Številka dela NTMFS4C022NT3G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 30V 30A 136A 5DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 159815 pcs Podatkovni list NTMFS4C022NT3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.7 mOhm @ 30A, 10V
Odmik moči (maks.) 3.1W (Ta), 64W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerTDFN, 5 Leads delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3071pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 45.2nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 30A (Ta), 136A (Tc) 3.1W (Ta), 64W (Tc) Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 30A (Ta), 136A (Tc)