NTS10100MFST3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTS10100MFST3G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTS10100MFST3G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 10A 5DFN
Podatkovni listi: NTS10100MFST3G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NTS10100MFST3G
Številka dela NTS10100MFST3G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 10A 5DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 253231 pcs Podatkovni list NTS10100MFST3G.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 690mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerTDFN, 5 Leads Druga imena NTS10100MFST3G-ND
NTS10100MFST3GTR
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 42 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 100V 10A Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 70µA @ 100V
Tok - Povprečni popravek (Io) 10A Capacitance @ Vr, F -