NTS12120MFST1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTS12120MFST1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTS12120MFST1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 120V 12A 5DFN
Podatkovni listi: NTS12120MFST1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NTS12120MFST1G
Številka dela NTS12120MFST1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 120V 12A 5DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 226756 pcs Podatkovni list NTS12120MFST1G.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 830mV @ 12A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 120V
Paket naprave za dobavitelja 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerTDFN, 5 Leads Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 120V 12A Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 55µA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 12A