NTVB270SC-L
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTVB270SC-L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTVB270SC-L
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka THYRISTOR 270V 100A SMB
Podatkovni listi: NTVB270SC-L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NTVB270SC-L
Številka dela NTVB270SC-L Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis THYRISTOR 270V 100A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5301 pcs Podatkovni list NTVB270SC-L.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 4V Stanje napetosti - izklop 270V
Voltage - Breakover 365V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Tok - držite (Ih) 150mA
Zmogljivost 76pF