NVMFS6B25NLWFT3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NVMFS6B25NLWFT3G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NVMFS6B25NLWFT3G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 8A 33A 5DFN
Podatkovni listi: NVMFS6B25NLWFT3G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NVMFS6B25NLWFT3G
Številka dela NVMFS6B25NLWFT3G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 100V 8A 33A 5DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102319 pcs Podatkovni list NVMFS6B25NLWFT3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 20A, 10V
Odmik moči (maks.) 3.6W (Ta), 62W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerTDFN, 5 Leads delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 905pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13.5nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 8A (Ta), 33A (Ta) 3.6W (Ta), 62W (Tc) Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 8A (Ta), 33A (Ta)