NVMFS6H800NWFT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NVMFS6H800NWFT1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NVMFS6H800NWFT1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka TRENCH 8 80V NFET
Podatkovni listi: NVMFS6H800NWFT1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NVMFS6H800NWFT1G
Številka dela NVMFS6H800NWFT1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis TRENCH 8 80V NFET Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 58523 pcs Podatkovni list NVMFS6H800NWFT1G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 330µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.1 mOhm @ 50A, 10V
Odmik moči (maks.) 3.8W (Ta), 200W (Tc) Paket / primer 8-PowerTDFN, 5 Leads
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks Brez svinca Lead free
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5530pF @ 40V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 85nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 80V
natančen opis N-Channel 80V 28A (Ta), 203A (Tc) 3.8W (Ta), 200W (Tc) Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 28A (Ta), 203A (Tc)