PCP1208-TD-H
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
PCP1208-TD-H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCP1208-TD-H
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka TRANS NPN 200V 700MA PCP
Podatkovni listi: PCP1208-TD-H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCP1208-TD-H
Številka dela PCP1208-TD-H Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis TRANS NPN 200V 700MA PCP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 182098 pcs Podatkovni list PCP1208-TD-H.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 200V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 200mV @ 35mA, 350mA
Vrsta tranzistorja NPN Paket naprave za dobavitelja PCP
Serija - Moč - maks 1.3W
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer TO-243AA
Druga imena PCP1208-TD-HOSDKR delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca - prehod 120MHz natančen opis Bipolar (BJT) Transistor NPN 200V 700mA 120MHz 1.3W Surface Mount PCP
DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 200 @ 100mA, 5V Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1µA (ICBO)
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 700mA