RFD16N06LESM9A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RFD16N06LESM9A
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 16A DPAK
Podatkovni listi: RFD16N06LESM9A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RFD16N06LESM9A
Številka dela RFD16N06LESM9A Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 60V 16A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78657 pcs Podatkovni list RFD16N06LESM9A.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) +10V, -8V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-252AA
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 47 mOhm @ 16A, 5V
Odmik moči (maks.) 90W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena RFD16N06LESM9ACT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1350pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 62nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis N-Channel 60V 16A (Tc) 90W (Tc) Surface Mount TO-252AA
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)