SGW13N60UFDTM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SGW13N60UFDTM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SGW13N60UFDTM
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IGBT 600V 13A 60W D2PAK
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SGW13N60UFDTM
Številka dela SGW13N60UFDTM Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IGBT 600V 13A 60W D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5389 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 6.5A
Test Condition 300V, 6.5A, 50 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 20ns/70ns
Preklop energije 85µJ (on), 95µJ (off) Paket naprave za dobavitelja D²PAK
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 55ns
Moč - maks 60W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 25nC
natančen opis IGBT 600V 13A 60W Surface Mount D²PAK Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 52A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 13A Številka osnovnega dela SG*13N60