SMBT35200MT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBT35200MT1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka TRANS PNP 35V 2A 6TSOP
Podatkovni listi: SMBT35200MT1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBT35200MT1G
Številka dela SMBT35200MT1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis TRANS PNP 35V 2A 6TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 265694 pcs Podatkovni list SMBT35200MT1G.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 35V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 310mV @ 20mA, 2A
Vrsta tranzistorja PNP Paket naprave za dobavitelja 6-TSOP
Serija - Moč - maks 625mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOT-23-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca - prehod 100MHz
natančen opis Bipolar (BJT) Transistor PNP 35V 2A 100MHz 625mW Surface Mount 6-TSOP DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 100 @ 1.5A, 1.5V
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 100nA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 2A