SMCJ130CA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMCJ130CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ130CA
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka TVS DIODE 130V 209V SMC
Podatkovni listi: 1.SMCJ130CA.pdf2.SMCJ130CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ130CA
Številka dela SMCJ130CA Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis TVS DIODE 130V 209V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115508 pcs Podatkovni list 1.SMCJ130CA.pdf2.SMCJ130CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 130V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Napetost - razčlenitev (min) 144V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB) Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena SMCJ130CAFSCT delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.2A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Številka osnovnega dela SMCJ130 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMCJ130CA R7G
SMCJ130CA R7G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Na zalogi: 165200 pcs
Prenesi: SMCJ130CA R7G.pdf
RFQ
SMCJ130CA-13
SMCJ130CA-13
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: TVS DIODE 130V 209V SMC