SZBZX84B27LT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SZBZX84B27LT1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SZBZX84B27LT1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 27V 225MW SOT23-3
Podatkovni listi: SZBZX84B27LT1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SZBZX84B27LT1G
Številka dela SZBZX84B27LT1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 27V 225MW SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 783659 pcs Podatkovni list SZBZX84B27LT1G.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 27V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca - Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 (TO-236)
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 225mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 80 Ohms
natančen opis Zener Diode 27V 225mW Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 18.9V