SZMMSZ33T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SZMMSZ33T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SZMMSZ33T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 33V 500MW SOD123
Podatkovni listi: SZMMSZ33T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SZMMSZ33T1G
Številka dela SZMMSZ33T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 33V 500MW SOD123 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 771017 pcs Podatkovni list SZMMSZ33T1G.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 33V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOD-123
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 500mW
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer SOD-123
Druga imena SZMMSZ33T1GOSDKR delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 80 Ohms natančen opis Zener Diode 33V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 23.1V Številka osnovnega dela MMSZ33