SZMMSZ8V2T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SZMMSZ8V2T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SZMMSZ8V2T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD123
Podatkovni listi: SZMMSZ8V2T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SZMMSZ8V2T1G
Številka dela SZMMSZ8V2T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD123 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1495492 pcs Podatkovni list SZMMSZ8V2T1G.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 8.2V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOD-123
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-123
Druga imena SZMMSZ8V2T1G-ND
SZMMSZ8V2T1GOSTR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 15 Ohms natančen opis Zener Diode 8.2V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 700nA @ 5V Številka osnovnega dela MMSZ8V2