SZNZ9F20VT5G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SZNZ9F20VT5G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SZNZ9F20VT5G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 20V 250MW SOD923
Podatkovni listi: SZNZ9F20VT5G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
16000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SZNZ9F20VT5G
Številka dela SZNZ9F20VT5G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 20V 250MW SOD923 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1243230 pcs Podatkovni list SZNZ9F20VT5G.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 20V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOD-923
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 250mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-923
Druga imena SZNZ9F20VT5G-ND
SZNZ9F20VT5GOSTR
delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 55 Ohms natančen opis Zener Diode 20V 250mW ±5% Surface Mount SOD-923
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 15.4V