23ESA223MMF50N
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
23ESA223MMF50N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 23ESA223MMF50N
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka POT 22K OHM 0.4W CARBON LINEAR
Podatkovni listi: 1.23ESA223MMF50N.pdf2.23ESA223MMF50N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 23ESA223MMF50N
Številka dela 23ESA223MMF50N Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis POT 22K OHM 0.4W CARBON LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63408 pcs Podatkovni list 1.23ESA223MMF50N.pdf2.23ESA223MMF50N.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient 5% Taper Linear
Velikost - telo Rectangular - 0.992" x 0.717" Face x 0.421" H (25.20mm x 18.20mm x 10.70mm) Serija 23, Citec
Rotacija 300° Odporen material Carbon
Odpornost (Ohms) 22k Moč (Watts) 0.4W
Pakiranje Bulk Druga imena 1624130-1
1624130-1-ND
A105781
Število obratov 1 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 22k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.4W Solder Lug Bushing Thread 3/8
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Flatted Dolžina aktuatorja 1.969" (50.00mm)
Premer aktuatorja 0.250" (6.35mm)