23ESB104MMF50AF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
23ESB104MMF50AF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 23ESB104MMF50AF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka POT 100K OHM 1/5W CARBON LOG
Podatkovni listi: 1.23ESB104MMF50AF.pdf2.23ESB104MMF50AF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 23ESB104MMF50AF
Številka dela 23ESB104MMF50AF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis POT 100K OHM 1/5W CARBON LOG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17982 pcs Podatkovni list 1.23ESB104MMF50AF.pdf2.23ESB104MMF50AF.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient 5% Taper Logarithmic
Velikost - telo Rectangular - 0.992" x 0.717" Face x 0.992" H (25.20mm x 18.20mm x 25.20mm) Serija 23, Citec
Rotacija 300° Odporen material Carbon
Odpornost (Ohms) 100k Moč (Watts) 0.2W, 1/5W
Pakiranje Bulk Druga imena 1624214-2
1624214-2-ND
Število obratov 1 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 100k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer Rotary, DPST 1 Turn Carbon 0.2W, 1/5W Solder Lug Bushing Thread 3/8
Vgrajen stikalo Rotary, DPST Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Flatted Dolžina aktuatorja 1.969" (50.00mm)
Premer aktuatorja 0.250" (6.35mm)