3142W504P
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
3142W504P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3142W504P
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka TRIMMER 500KOHM 0.15W J LEAD TOP
Podatkovni listi: 1.3142W504P.pdf2.3142W504P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3142W504P
Številka dela 3142W504P Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis TRIMMER 500KOHM 0.15W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82665 pcs Podatkovni list 1.3142W504P.pdf2.3142W504P.pdf
Toleranca ±25% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.177" x 0.157" Face x 0.094" H (4.50mm x 4.00mm x 2.40mm)
Serija 3142, Citec Odporen material Cermet
Odpornost 500 kOhms Moč (Watts) 0.15W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 1-1623920-6
1-1623920-6-ND
Število obratov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 500 kOhms 0.15W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment