352013RJT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
352013RJT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 352013RJT
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 13 OHM 5% 1W 2512
Podatkovni listi: 1.352013RJT.pdf2.352013RJT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 352013RJT
Številka dela 352013RJT Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 13 OHM 5% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1269384 pcs Podatkovni list 1.352013RJT.pdf2.352013RJT.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija 3520, CGS Odpornost 13 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 1879005-8
1879005-8-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 13 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film