352068KJT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
352068KJT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 352068KJT
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 68K OHM 5% 1W 2512
Podatkovni listi: 1.352068KJT.pdf2.352068KJT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 352068KJT
Številka dela 352068KJT Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 68K OHM 5% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 968166 pcs Podatkovni list 1.352068KJT.pdf2.352068KJT.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija 3520, CGS Odpornost 68 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena A126328CT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 68 kOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
352062KJT
352062KJT
Proizvajalci: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis: RES SMD 62K OHM 5% 1W 2512
Na zalogi: 1126359 pcs
Prenesi: 352062KJT.pdf
RFQ
Opis: RES SMD 680K OHM 5% 1W 2512
Na zalogi: 1067432 pcs
Prenesi: 3520680KJT.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN 2MM HM RCPT 110POS R/A GOLD
Prenesi: 352068-4.pdf
35206K2JT
35206K2JT
Prenesi: 35206K2JT.pdf
Opis: CONN HDR RECEPT 125 POS RANG 2MM