35209M1JT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
35209M1JT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35209M1JT
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 9.1M OHM 5% 1W 2512
Podatkovni listi: 1.35209M1JT.pdf2.35209M1JT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35209M1JT
Številka dela 35209M1JT Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 9.1M OHM 5% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1226467 pcs Podatkovni list 1.35209M1JT.pdf2.35209M1JT.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija 3520, CGS Odpornost 9.1 MOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 7-1879005-1
7-1879005-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 9.1 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
35208R2JT
35208R2JT
Proizvajalci: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis: RES SMD 8.2 OHM 5% 1W 2512
Na zalogi: 1394296 pcs
Prenesi: 35208R2JT.pdf
RFQ
35208K2JT
35208K2JT
Opis: RES SMD 8.2K OHM 5% 1W 2512
Na zalogi: 1254423 pcs
Prenesi: 35208K2JT.pdf
RFQ
3521
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: BUSS FUSEBLOCK
Na zalogi: 578 pcs
Prenesi:
3520910KJT
3520910KJT
Opis: RES SMD 910K OHM 5% 1W 2512
Prenesi: 3520910KJT.pdf
3521
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: FUSE CLIP CARTRIDGE 10A PCB
Prenesi: 3521.pdf
35209K1JT
35209K1JT
Opis: RES SMD 9.1K OHM 5% 1W 2512
Prenesi: 35209K1JT.pdf
Proizvajalci: Wiha
Opis: HEX KEY L SHAPE 5MM 6.22"