3521110RFT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
3521110RFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3521110RFT
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 110 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.3521110RFT.pdf2.3521110RFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3521110RFT
Številka dela 3521110RFT Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 110 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 384776 pcs Podatkovni list 1.3521110RFT.pdf2.3521110RFT.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija 3521, CGS Odpornost 110 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 2-2176070-6
A116009TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 110 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film Sestava Thick Film