352175KFT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
352175KFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 352175KFT
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 75K OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.352175KFT.pdf2.352175KFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 352175KFT
Številka dela 352175KFT Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 75K OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 401645 pcs Podatkovni list 1.352175KFT.pdf2.352175KFT.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija 3521, CGS Odpornost 75 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 9-2176070-4
A116077TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 75 kOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film Sestava Thick Film