3522100RFT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
3522100RFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3522100RFT
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 100 OHM 1% 3W 2512
Podatkovni listi: 3522100RFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3522100RFT
Številka dela 3522100RFT Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 100 OHM 1% 3W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 209483 pcs Podatkovni list 3522100RFT.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Serija 3522, CGS Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 2-2176231-5
A121118TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 100 Ohms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3522100RJT
3522100RJT
Proizvajalci: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis: RES SMD 100 OHM 5% 3W 2512
Na zalogi: 285582 pcs
Prenesi: 3522100RJT.pdf
RFQ
3522-2
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: FUSE CLIP BLADE 500V 20A PCB
Na zalogi: 146737 pcs
Prenesi: 3522-2.pdf
RFQ
352210RFT
352210RFT
Opis: RES SMD 10 OHM 1% 3W 2512
Prenesi: 352210RFT.pdf
35221
Proizvajalci: Wiha
Opis: HEX KEY L SHAPE 14MM 10.91"