35221K2FT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
35221K2FT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35221K2FT
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 1.2K OHM 1% 3W 2512
Podatkovni listi: 35221K2FT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35221K2FT
Številka dela 35221K2FT Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 1.2K OHM 1% 3W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 172624 pcs Podatkovni list 35221K2FT.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Serija 3522, CGS Odpornost 1.2 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena A121164DKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.2 kOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film Sestava Thick Film