35224K7FT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
35224K7FT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35224K7FT
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 4.7K OHM 1% 3W 2512
Podatkovni listi: 35224K7FT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35224K7FT
Številka dela 35224K7FT Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 4.7K OHM 1% 3W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 208090 pcs Podatkovni list 35224K7FT.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Serija 3522, CGS Odpornost 4.7 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 6-2176231-5
A121262TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4.7 kOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
35224M7JT
35224M7JT
Proizvajalci: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis: RES SMD 4.7M OHM 5% 3W 2512