352291RFT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
352291RFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 352291RFT
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 91 OHM 1% 3W 2512
Podatkovni listi: 352291RFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 352291RFT
Številka dela 352291RFT Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 91 OHM 1% 3W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 222928 pcs Podatkovni list 352291RFT.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Serija 3522, CGS Odpornost 91 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 2-2176231-4
A121320TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 91 Ohms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3523
Proizvajalci: Adafruit
Opis: MULTIFUNCTION BASIC POWER SUPPLY
Na zalogi: 25924 pcs
Prenesi: 3523.pdf
RFQ
35229
Proizvajalci: Master Appliance Corp.
Opis: CORDSET KIT, 230V, EUROPEAN, W/S