36401E7N2ATDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
36401E7N2ATDF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 36401E7N2ATDF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka FIXED IND 7.2NH 260MA 1.05 OHM
Podatkovni listi: 1.36401E7N2ATDF.pdf2.36401E7N2ATDF.pdf3.36401E7N2ATDF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 36401E7N2ATDF
Številka dela 36401E7N2ATDF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis FIXED IND 7.2NH 260MA 1.05 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Thin Film Toleranca ±0.2nH
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3640, Sigma Inductors
Ocene - Q @ Frek 13 @ 500MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena 36401E7N2ATDF-ND
A129491TR
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 500MHz
Induktivnost 7.2nH Višina - sedež (maks.) 0.015" (0.37mm)
Frekvenca - Samozadostna 6GHz natančen opis 7.2nH Unshielded Thin Film Inductor 260mA 1.05 Ohm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.05 Ohm Max Trenutna ocena 260mA