409HS203M
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 409HS203M
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP/
Podatkovni listi: 409HS203M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 409HS203M
Številka dela 409HS203M Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP/ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69660 pcs Podatkovni list 409HS203M.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.453" x 0.346" Face x 0.244" H (11.50mm x 8.80mm x 6.20mm)
Serija 409, Citec Odporen material Cermet
Odpornost 20 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena 1623857-7
1623857-7-ND
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 20 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top and Bottom Adjustment