416MA105P
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
416MA105P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 416MA105P
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka TRIMMER 1M OHM 0.2W PC PIN TOP
Podatkovni listi: 1.416MA105P.pdf2.416MA105P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 416MA105P
Številka dela 416MA105P Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis TRIMMER 1M OHM 0.2W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113428 pcs Podatkovni list 1.416MA105P.pdf2.416MA105P.pdf
Toleranca ±25% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.319" x 0.268" Face x 0.307" H (8.10mm x 6.80mm x 7.80mm)
Serija 416, Citec Odporen material Cermet
Odpornost 1 MOhms Moč (Watts) 0.2W, 1/5W
Pakiranje Bulk Druga imena 1623893-6
1623893-6-ND
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 1 MOhms 0.2W, 1/5W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment