433PM103K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
433PM103K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 433PM103K
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 1.433PM103K.pdf2.433PM103K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 433PM103K
Številka dela 433PM103K Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47221 pcs Podatkovni list 1.433PM103K.pdf2.433PM103K.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.256" x 0.193" Face x 0.760" L (6.50mm x 4.90mm x 19.30mm)
Serija 433, Citec Odporen material Cermet
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 0.75W, 3/4W
Pakiranje Bulk Druga imena 1-1623866-9
1-1623866-9-ND
Število obratov 15 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 10 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Panel Mount, Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment
Vrsta prilagajanja Side Adjustment
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
433C-1L
433C-1L
Proizvajalci: MG Chemicals
Opis: D-LIMONENE-INDUSTRIAL STRENGTH
Na zalogi: 2279 pcs
Prenesi: 433C-1L.pdf
RFQ
Proizvajalci: Laird Technologies - Thermal Products
Opis: PELTIER
Na zalogi: 4279 pcs
Prenesi:
RFQ
4339
Proizvajalci: Greenlee Communications
Opis: LATCH KIT,REPLACEMENT (5860)
Na zalogi: 546 pcs
Prenesi:
433PM101K
433PM101K
Proizvajalci: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis: TRIMMER 100OHM 0.75W PC PIN SIDE
Prenesi: 433PM101K.pdf
433PM104K
433PM104K
Opis: TRIMMER 100K OHM 0.75W PC PIN
Prenesi: 433PM104K.pdf
Proizvajalci: Curtis Industries
Opis: CONN BARRIER STRP 28CIRC 0.438"
Prenesi: 433615-28-0.pdf
Opis: CONN BARRIER STRP 27CIRC 0.438"
Prenesi: 433615-27-0.pdf
433L-1
433L-1"X60YD
Proizvajalci: 3M
Opis: TAPE ALUM FOIL SILVER 1"X 60YDS
Na zalogi: 823 pcs
Prenesi: 433L-1"X60YD.pdf
4337
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: BRACKET MOUNTING .187"HOLE ALUM
433K
433K
Proizvajalci: Wakefield-Vette
Opis: HEATSINK FOR PWR SEMI
Prenesi: 433K.pdf
Proizvajalci: VCC (Visual Communications Company)
Opis: LENS YELLOW WIDE SNAP IN
433L-2
433L-2"X60YD
Proizvajalci: 3M
Opis: TAPE ALUM FOIL SILVER 2"X 60YDS
Na zalogi: 418 pcs
Prenesi: 433L-2"X60YD.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika