BDS2A1001K0K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
BDS2A1001K0K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BDS2A1001K0K
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 1K OHM 10% 100W
Podatkovni listi: 1.BDS2A1001K0K.pdf2.BDS2A1001K0K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BDS2A1001K0K
Številka dela BDS2A1001K0K Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 1K OHM 10% 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2030 pcs Podatkovni list 1.BDS2A1001K0K.pdf2.BDS2A1001K0K.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.488" L x 1.000" W (37.80mm x 25.40mm) Serija BDS, CGS
Odpornost 1 kOhms Moč (Watts) 100W
Pakiranje Tray Paket / primer SOT-227-2
Druga imena 1614782-6
1614782-6-ND
A106156
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil M4 Threaded
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.827" (21.00mm)
Lastnosti RF, High Frequency Stopnja napak -
natančen opis 1 kOhms ±10% 100W Thick Film Chassis Mount Resistor Sestava Thick Film