BDS2A2504R7K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BDS2A2504R7K
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 4.7 OHM 10% 250W
Podatkovni listi: BDS2A2504R7K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 622 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 622 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
36 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BDS2A2504R7K
Številka dela BDS2A2504R7K Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 4.7 OHM 10% 250W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 622 pcs Podatkovni list BDS2A2504R7K.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.638" L x 2.372" W (67.00mm x 60.25mm) Serija BDS, CGS
Odpornost 4.7 Ohms Moč (Watts) 250W
Pakiranje Tray Paket / primer Box
Druga imena 3-1614770-3 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil M4 Threaded
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.417" (36.00mm)
Lastnosti RF, High Frequency Stopnja napak -
natančen opis 4.7 Ohms ±10% 250W Thick Film Chassis Mount Resistor Sestava Thick Film