C1010RJL
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
C1010RJL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1010RJL
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 10.0 OHM 10W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.C1010RJL.pdf2.C1010RJL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1010RJL
Številka dela C1010RJL Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 10.0 OHM 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46651 pcs Podatkovni list 1.C1010RJL.pdf2.C1010RJL.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±90ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 1.500" L (8.50mm x 38.10mm)
Serija C, CGS Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Tray
Paket / primer Axial Druga imena 4-1623773-2
4-1623773-2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Wirewound Sestava Wirewound