C7470RJR
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
C7470RJR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C7470RJR
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 470 OHM 7W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.C7470RJR.pdf2.C7470RJR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C7470RJR
Številka dela C7470RJR Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 470 OHM 7W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85829 pcs Podatkovni list 1.C7470RJR.pdf2.C7470RJR.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 0.866" L (8.50mm x 22.00mm)
Serija C, CGS Odpornost 470 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 4-1623772-9
4-1623772-9-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 470 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Wirewound Sestava Wirewound