CB10MH474K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CB10MH474K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB10MH474K
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka TRIMMER 470K OHM 0.15W PC PIN
Podatkovni listi: CB10MH474K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB10MH474K
Številka dela CB10MH474K Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis TRIMMER 470K OHM 0.15W PC PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 190002 pcs Podatkovni list CB10MH474K.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±1000ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.425" x 0.386" Face x 0.476" H (10.80mm x 9.80mm x 12.10mm)
Serija CB10, Citec Odporen material Carbon
Odpornost 470 kOhms Moč (Watts) 0.15W
Pakiranje Bulk Druga imena 3-1630479-1
3-1630479-1-ND
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 470 kOhms 0.15W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Side Adjustment