CB6MH253M
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB6MH253M
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka TRIMMER 25K OHM 0.1W PC PIN SIDE
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB6MH253M
Številka dela CB6MH253M Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis TRIMMER 25K OHM 0.1W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 100685 pcs Podatkovni list
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±500ppm/°C Velikost / dimenzija -
Serija CB6, Citec Odporen material Carbon
Odpornost 25 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Bulk Druga imena 1879369-1
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 25 kOhms 0.1W, 1/10W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Side Adjustment