CBT50J27R
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CBT50J27R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CBT50J27R
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 27.0 OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CBT50J27R.pdf2.CBT50J27R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CBT50J27R
Številka dela CBT50J27R Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 27.0 OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 492461 pcs Podatkovni list 1.CBT50J27R.pdf2.CBT50J27R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -600/ +200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Serija CBT, Neohm Odpornost 27 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 2-1625876-0
2-1625876-0-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 27 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Carbon Composition Sestava Carbon Composition