CCR1270RKT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CCR1270RKT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CCR1270RKT
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 270 OHM 1W 10% AXIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CCR1270RKT
Številka dela CCR1270RKT Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 270 OHM 1W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66829 pcs Podatkovni list
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±1300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm)
Serija CCR, CGS Odpornost 270 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 2-1623719-0
delovna temperatura -40°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 270 Ohms ±10% 1W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Ceramic Sestava Ceramic